با نصب پادری آلومینیومی می توانید در ورودی شرکت و یا ساختمان اداری و یا مسکونی خود، امنیت و حفاظت سطح ورودی ساختمان افزایش دهید.

پادری های آلومینیومی بر اساس اندازه و کیفیتی که مشتری می خواهد قیمت های متفاوتی دارند. البته اگر پادری آلومینیومی با کیفیتی را برای ورودی و یا خروجی محل کار یا ساختمان مسکونی استفاده کنید می توانید اطمینان داشته باشید که سالیان سال این پادری برای شما کار خواهد کرد و از ورود گرد و خاک و کثیفی ها به داخل ساختمان جلوگیری می کند. مانند سایر وسایل و مواد پادری آلومینیومی نیز به مراقبت و رسیدگی نیاز دارد. یکی از مراقبت هایی که لازم است برای پادری آلومینیومی انجام دهید تمیز کردن آن است.

جارو کشی منظم

باید هر چند وقت یکبار پادری آلومینیومی را جارو برقی بکشید تا گرد و غبار و خاکی که پادری آلومینیومی به خود می گیرد ربوده شود.  گاهی لازم است در مکان های پر رفت و آمد و پر تردد روزی دوبار پادری آلومینیومی را جارو بکشید مخصوصا اگر هوا بارانی باشد.

پادری آلومینیومی را با شلنگ بشویید.

اگر می خواهید پادری آلومینیومی شما تمیز تر شود می توانید با فشار آب شلنگ آن را شستشو دهید. می توانید برای شستشوی پادری آلومینیومی آن را از ورودی و یا خروجی ساختمان بردارید و در جایی مانند حیاط آبکشی کنید. پادری آلومینیومی که لاستیکی باشد به خوبی با فشار آب تمیز می شود.

از شوینده و آب استفاده کنید.

بعد از این که مدت زیادی از پادری آلومینیومی استفاده کردید، باید آن را با ترکیب آب و شوینده بشویید. این موضوع به این معنی است که هر چند وقت یکبار باید حتما پادری آلومینیومی را بشویید. پادری آلومینیومی اگر در محلی استفاده شود که رفت و آمد زیاد و پر تردد باشد بهتر است هر آخر هفته پادری آلومینیومی را به این روش بشویید. استفاده از آب و محلول شوینده در فصل های بارانی به تمیز ماندن پادری کمک می کند. سعی کنید از شوینده های بی اثر و خنثی برای لکه های پادری استفاده کنید استفاده از مواد شیمیایی قلیایی یا بازی ممکن است رنگ لاستیک پادری را از بین ببرد.

خشک کردن پادری آلومینیومی

هیچ گاه نباید برای خشک کردن پادری آلومینیومی آن را تا کنید در عوض بهتر است آن را  بر روی سطحی پهن کنید تا خشک شود.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *