همانطور که قبلا هم گفتیم پادری آلومینیومی نقش مهمی در انتقال گرد و خاک و سایر آلودگی ها به داخل ساختمان دارد. هر چه ساختمان شما مقدار آلودگی کمتری داشته باشد افرادی که در آنجا رفت و آمد دارند بیشتر دچار بیماری می شوند. در مقالات قبل شما را با نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی و همچنین نکات مهمی در مورد انتخاب پادری آلومینیومی آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا نکات دیگری در انتخاب پادری آلومینیومی را به شما معرفی کنیم.

همانطور که می دانید در انتخاب پادری باید به نکاتی توجه کرد و آن ها را مورد بررسی قرار داد که مقدار تردد و همچنین وزن پادری دو مورد از این نکات هستند. به نکات زیر در انتخاب پادری دقت کنید.

ساختار پادری

اتصال پادری آلومینیومی به زمین باید محکم باشد چرا که پادری هایی که شل نصب شده اند بسیار زود تر از پادری هایی که به درستی نصب شده اند آسیب می بینند.

محیط

هنگامی که قصد خرید پادری را دارید باید محیطی را نیز بررسی کنید چرا که در هر محیطی نوع آلودگی های انتقالی به داخل ساختمان باهم متفاوت است به همین خاطر بهتر است تا در انتخاب پادری به محیط نیز توجه داشته باشید تا پادری آلومینیومی مناسب با محیط مورد نظر را تهیه کنید. برای مثال در برخی مناطق رطوبت و احتمال بارش بیشتر است در اینجور مناطق باید از پادری هایی استفاده کرد که توانایی جذب رطوبت بالا تری داشته باشند.

پادری آلومینیومی

اندازه پادری

اندازه پادری نیز یکی دیگر از مواردی است که باید مورد بررسی قرار دهید. به خصوص طول پادری بسیار مهم است. به طور معمول اگر طول پادری آلومینیومی ۱۰ متر باشد حدود ۹۰ درصد گرد و خاک کف کفش را به خود می گیرد، اگر ۶ متر باشد حدود ۸۰ درصد و اگر ۴ متر باشد حدود ۶۰ درصد آلودگی ها را به خود جذب خواهد کرد.

در انتخاب پادری مشاوره بگیرید

هر یک از پادری ها نقاط مثبت و همچنین نقاط منفی مربوط به خود را دارند به همین خاطر بهتر است تا در انتخاب پادری آلومینیومی به از یک کارشناس کمک بگیرید و دلایل استفاده از پادری و همچنین نوع محیط مورد نظر خود را با او در میان بگذارید تا کارشناس بتواند پادری آلومینیومی مناسب و مورد نیازتان را بخه شما معرفی کند تا بهترین تا در نهایت بتوانید بهترین تصمیم را در خرید پادری آلومینیومی بگیرید.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *