استفاده از پادری آلومینیومی در ورودی و خروجی ساختمان ها بسیار مهم است. نصب پادری آلومینیومی به عنوان پادری بیرونی و یا درونی از اهمیت بسیار برخوردار است چرا که باعث کاهش آلودگی های منتقل شده از بیرون به داخل ساختمان می شود علاوه بر این پادری آلومینیومی هم به زیبایی نمای ساختمان شما کمک می کند و هم در سرما و رطوبت مانع لیز خوردن افراد در هنگام تردد می شود.

در مقالات قبل شما را با نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی و همچنین اطلاعاتی در مورد چند مدل پادری آلومینیومی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه انتخاب پادری آلومینیومی آشنا کنیم تا در انتخاب پادری بهترین تصمیم را بگیرید.

پادری ها علاوه بر اینکه آلومینیومی باشند انواع متنوع و مختلف دیگری نیز دارند. تصمیم گیری در مورد انتخاب پادری مناسب برای ورودی یا خروجی ساختمانتان ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. در ادامه مواردی را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید در انتخاب پادری بهترین تصمیم را بگیرید.

پادری آلومینیومی

مقدار تردد

اولین چیزی که در انتخاب پادری آلومینیومی باید در نظر بگیرید این است که آیا ورودی مورد نظر شما پر تردد است و یا کم تردد. چرا که اگر پادری را انتخاب کنید که از مواد با کیفیت و مقاومی ساخته نشده باشد و برای ورودی های کم رفت و آمد مناسب باشد اما شما از آن برای ورودی های پر تردد استفاده کنید ممکن است خیلی زود پادری آسیب ببیند.

وزن پادری

در اینجا دو عامل را مورد بررسی قرار می دهیم. وزن مقدار ماده ایی که در پادری استفاده شده است. و اندازه هر متر مربع و یا جرم و وزن کل پادری. هرچه الیاف موجود در پادری سنگین تر باشد عمر دوام و ماندگاری پادری بیشتر خواهد بود. پادری ها با وزن  ۶۰۰ گرم در هر متر مربع تا بیش از ۲۰۰۰ گرم در هر متر مربع ساخته می شوند.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *